Pijn op de borst klachten

Pacemakerdragers: vraag en antwoord forum: Ritmestoornissen: Pijn op de borst klachten
Door Wolly op Dinsdag, 15 April 2008 - 16:55:

Beste mensen,

Ik heb een vraag, en plaats die maar hier.
Al sinds enkele weken heb ik vooral aan het eind van de dag 'pijn op de borst', soms uitstralend naar links en/of rechts maar niet zo dat ik niks meer doen kan of zo. 'k Kan het gewoon voor kennisgeving aannemen, en redelijk doorwerken, 't is wel vervelend Maar het gaat me meer om het signaal; moet ik er iets mee. Het is niet inspanning-gerelateerd. Komt voor bij inspanning en ook in rust. Heel soms 's nachts. Nu had ik het vannacht, of de vroege morgen erger, kon niet meer goed liggen, dus ging er maar uit, toen waren de klachten bijna weg. Behalve dat ik nu nog wel met een dove, tintelende linker-arm loop. (pm zit rechts) Het lijkt toch dat het iets met bloed-doorstroming te maken moet hebben. Linkerhand is vaak doof 's nachts en 's morgens.

Ik heb zo geen zin om nu weer tussentijds de cardioloog te bellen. 'k Kan grossieren in goeie holter-uitslahgen omdat het onderzoek werd gedaan op het moment dat er geen klachten waren.
Verder had de cardioloog al es gezegd dat hij een katheterisatie overweegt. 'k Had ook al veel langer periodiek een gevoel van benauwdheid,
Daar komt bij dat je leest dat vrouwen vaak een veel minder duidelijk klachtenpatroon hebben. Nu vraag ik me af, is er misschien iemand die dit herkent en iets wil laten horen, ik zou het waarderen.

Vriendelijke groet,
Wolly

Door Annet op Woensdag, 16 April 2008 - 10:19:

Hallo Wolly,
Ik herken dat dove gevoel in de hand `s nachts en `s ochtends wel, met uitstraling naar de arm, volgens de arts is het een carpale tunnelsyndroom., beknelling van een zenuw. Maar dat hoeft bij jou natuurlijk niet zo te zijn.
Tegelijkertijd pijn op de borst herken ik niet. Maar vraag het je huisarts als je het niet vertrouwt!
groetjes
Annet

Door lia op Donderdag, 18 Juni 2009 - 17:13:

hallo wolly
ook ik herken dat met die holster dan geen klachten.
hiervoor kreeg ik van de cardioloog tambocor.
daardoor kreeg ik erge haaruitval wat door de firma Meda Pharma B.V.werd bevestigd.
wie heeft hier ondervinding mee.
ben heel benieuwd.

Door mariette/moderator op Donderdag, 18 Juni 2009 - 18:18:

Hallo Lia

Onder het kopje ritmestoornissen is een hele thread te vinden over haaruitval door Tambocor.

Je kunt ook zoeken in het menu links op Tambocor en dan is het een van de eerste threads die naar voren komt

Door lia op Donderdag, 18 Juni 2009 - 22:34:

hallo mariette
bedankt voor je tip
wie weet nog meer raad?
groetjes lia

Door lia op Zaterdag, 27 Juni 2009 - 19:13:

hallo mariette
overal probeer ik om iets meer te weten te komen over haaruitval na gebruik van tambocor.
Hiervoor had ik een hele dikke bos met haren,
kerstmis 2007 het eerste plekje.In april had ik een pruik, door de firma Meda Pharma B.V.is het wel bevestigd dat het door de tambocor komt,nu ik gestopt ben.
ook mijn wimpers en wenkbrauwen zijn weg.
Heel langzaam komt het nu iets terug,van de cardioloog heb ik geen medewerking.graag zou ik je mening hierover willen horen.Groetjes Lia

Door mariette/moderator op Zaterdag, 27 Juni 2009 - 20:56:

Hoi Lia

Ik weet niet precies op welke manier ik je kan helpen. Het is bekend dat mensen last hebben van haaruitval door gebruik van Tambocor (zie ook de andere thread, daar wordt dat ook in vermeld). Je bent nu gestopt, en ik hoop van harte dat het haar terug komt. Wat zou je nog meer willen weten/vinden?

Door lia op Zaterdag, 27 Juni 2009 - 21:16:

hoi mariette
graag zou ik een goede dermatoloog willen vinden,en contact met iemand die ook kaal werd van de tambocor.
bedankt voor je berichtje
groetjes lia.

Door mariette/moderator op Zondag, 28 Juni 2009 - 07:49:

Hoi Lia

Kijk even in de thread

Pacemakerdragers: vraag en antwoord forum: Ritmestoornissen: Haaruitval door Tambocor

Ik zou daar aanhaken, misschien kan je daar contact krijgen met de andere pechvogels!

Omdat deze discussie over ritmestoornissen gaat, is het niet meteen duidelijk dat jij een vraag hebt over de tambocor.

Kies dus voor het onderwerp ritmestoornissen en scrol naar 'Haaruitval door Tambocor'.

Door lia op Zondag, 28 Juni 2009 - 10:00:

hoi mariette
bedankt voor je antwoord.
groetjes lia


Voeg Bericht Toe


Naam:  
E-mail: