Spierpijn door medicijngebruik?

Pacemakerdragers: vraag en antwoord forum: Dagelijks leven: Spierpijn door medicijngebruik?
Door Jacqueline op Maandag, 27 December 2010 - 18:31:

Ik heb een vraagje.
Sinds 19 oktober 2010 heb ik een pm, vanwege
ritmestoornissen.
Ik gebruik 240 mg. Verapamil en 2 x dgs 40 mg
Sotalol.
Aangezien de ritmestoornissen bleven heeft de
cardioloog de Sotalol op 13 december vehoogt naar
2 x dgs 80 mg.
Nu heb ik de laatste tijd zoveel last van
spierpijn.
Kan dit van de Sotalol zijn of is dit ver gezocht?
Ik heb de laatste weken niet gesport, dus daar kan
het niet van zijn. Ik voel de spierpijn in zowel
mijn benen als in mijn armen. Benen zou ik nog als
verklaring kunnen denken aan het lopen in de
sneeuw...maar mijn armen?
Voordat ik de cardioloog opzadel met een stomme
vraag, wil ik eerst jullie mening.

Door Hermelijn op Woensdag, 29 December 2010 - 18:51:

Hallo Jacqueline,

Ik zal maar zeggen: ja, dat zou kunnen.

Mijn daglijkse dosis is 2 keer 180mg Sotalol. Aan spierpijn en zwaar gevoel in benen en armen zal ik wel nooit wennen...maar allemaal beter als hartritmestoornissen.

Ik wens je veel sterkte,
Hermelijn

Door Jacqueline op Donderdag, 30 December 2010 - 18:17:

Jeetje Hermelijn, wat slik jij veel Sotalol. Heb je er ook nog andere medicatie bij? Maar ik begrijp dat jij dus nu geen ritmestoornissen meer hebt? Dat is dus bij mij nog steeds niet het geval.


Voeg Bericht Toe


Naam:  
E-mail: